Chutná svadba

Moja chutná svadba

Pripravíme vám originálne svadobné lahôdky, na ktoré nezabudnete. 

Pohostenie svadobčanov býva často jednou z veľkých starostí neviest. ,,Bude im chutiť? Bude sa im to páčiť? Moja svadba musí predsa dopadnúť dobre…” Pochybnosti sa vynárajú a panika narastá. Svadba je jednou z najkrajších udalostí v živote a my vám na ňu pripravíme to najchutnejšie občerstvenie. Na slaný aj sladký spôsob. A hlavne, bez zbytočných starostí a stresov.

Candy bar 

Čo tak Candy bar?

Veľkej obľube sa tešia svadobné candy bary. Ak neviete o čo ide, predstavte si pekne prestretý a nazdobený stôl, na ktorom sa nachádzajú porcelánové tácky so štýlovými jednohubkami či tortami. Atmosféru svadby perfektne doplní a navodí glamour náladu. V candy bare by si mali svadobčania nájsť výnimočnú chuť aj dizajn.

  

  

Svadobná výslužka

Bez nej to nejde. Výslužka je poslednou sladkou bodkou každej svadby. Rozdáva sa svadobčanom aj rodine či priateľom. Ideálne v úhľadných kartónových krabičkách. V počte podľa vašej potreby a želania.

Či naše sladké sweets alebo slané tapas, oboje pripravíme na svadobný stôl, do vášho vysnívaného Candy baru alebo výslužiek. Stačí, ak si vyberiete a dáte nám vopred vedieť.